Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Tokat ÇEKOM, “Personel Mesleki Gelişim Destekleme”

Ana Sayfa » Etkinlikler » Tokat ÇEKOM, “Personel Mesleki Gelişim Destekleme”

Tokat Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü’ nün hazırladığı ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından teknik destek sağlanan “Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü Personelinin Mesleki Gelişimlerinin Desteklenmesi” projesine Bağlanma ve Travma konusunda destek sunduk.

29 Kasım 2018 tarihinde başlayan ve 20 Aralık 2018 tarihinde son bulan eğitimleri GOP PDR Bölüm Başk. Prof.Dr. Tahsin İLHAN, Eskişehir Üniversitesi’ nden Öğr.Gör. Ömer ÖZER ve Kocaeli İnan Pedagoji ve Psikoloji Merkezi Kurucusu Psikolojik Danışman Ercan TEKİN verdi.

Eğitimi tamamlanmasıyla katılımcılara sertifikaları sayın Vali Yardımcımız Mehmet SÜLÜN, il Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR,OKA İl Koordinatörü Mehlika DİCLE,Öz sağlık sen il Başkanı Faruk ÇELİK ve Şube Müdürü Osman ERDEM beyler takdim edildi.


Bir önceki yazımız olan Açı Koleji Öğretmen Eğitimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

21 Aralık 2018

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler