Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu Velilerine Eğitim

Ana Sayfa » Etkinlikler » Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu Velilerine Eğitim

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile okul psikolojik danışmanı Emine Gül Yılmaz tarafından davet edildiğimiz seminerimizde İlk ve Ortaokul velilerimiz ile Sosyal ve Duygusal Gelişimin Yetişkinliğe Etkisi üzerine seminer gerçekleştirdik. Yaklaşık 150 velinin katılımı ile gerçekleşen eğitim seminerimizde Çocuk ve Ergen Pedagojisi üzerine anne baba tutumlarının, çocukların kişilik gelişimi üzerine etkilerinin hangi davranışlarımızdan geçtiği üzerine deneyimler paylaşıldı.

Karşılıklı etkileşim ile devam eden seminer, velilerin soru cevapları ile son buldu.  Katkılarından ötürü okul danışmanı meslektaşımıza ve velilerimize teşekkür ederiz.

 Bir önceki yazımız olan Eğitim-İş Sendikası'nda "Çocuk ve Dünya" Konulu Seminer başlıklı makalemizde çocuk resimlerini yorumlama, eğitim iş seminer ve gebze hakkında bilgiler verilmektedir.10 Mart 2015

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler