Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Kurumsal Danışmanlık

Ana Sayfa » Hizmetler » Kurumsal Danışmanlık

gebze-kurumsal-danismanlik
İş ve iş gücünün doğru ve etkin kullanılması, hizmet pazarlarında gitgide önem kazanmakta. Küçük, orta ya da büyük ölçekli gelecek planlaması yapan her işletme danışmanlık hizmeti almakta, vizyon ve misyon gelişimlerinin yanı sıra etkin yönetim anlayışını kurumlarına kazandırmaktadır. Kurumsal danışmanlık ile kurum için doğan her türlü çatışma, sonucu çözüm ile biten bir süreci kapsar.

Profesyonel kurumsal danışmanlık hizmeti sayesinde etkili ve tutumlu çalışmalar yapılmakta, varolan insan kaynağının en uygun biçimde kullanılması ile kurum içi etkili ve sağlıklı iletişimin sağlanması için işgücü, performans ve motiveyi bir arada buluşturan uygulamalar ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Merkezimizde
♣ 
Kurum İçi Etkili İletişim
♣ Çatışma Çözme Becerileri Eğitimi
♣ Eğitim Danışmanlığı
♣ Duygusal Okur Yazarlık
♣ Motivasyon
♣ Mesleki Uyum Ölçekleri
♣ Verimlilik & Tutumluluk Eğitimi vb. bir çok konuda hizmet verilmektedir.


Kurumsal Danışmanlık hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.Bir önceki yazımız olan Eğitim ve Seminer Hizmetleri başlıklı makalemizde psikoloji semineri, psikolojik sorun ve ruh sağlığı hakkında bilgiler verilmektedir.09 Eylül 2015

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler