Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu Velilerine Eğitim

Ana Sayfa » Etkinlikler » Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu Velilerine Eğitim

Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu Okul Aile Birliği’ nin daveti üzerine 1. sınıf velilerine Çocuk Psikolojisi, Çocukla İletişim, Sorumluluk Bilinci Yerleştirme konularında eğitim verilmiştir.

Okulun Seminer Salonu’ nda gerçekleşen eğitim sürecinde Genel Çocuk Pedagojisi, Kurduğumuz iletişim gerçekten bir iletişim mi?, Kalıcı davranış değişikliği ile sorumluluk kazandırma konularında eğitim verilmiş, katılımcıların soru ve cevapları sürmüştür.

Tüm katılımcılara ve fırsatı yaratan Okul Aile Birliği’ ne teşekkür ederiz.Bir önceki yazımız olan Eğitim-İş Sendikası'nda "Çocuk ve Dünya" Konulu Seminer başlıklı makalemizde çocuk resimlerini yorumlama, eğitim iş seminer ve gebze hakkında bilgiler verilmektedir.16 Kasım 2014

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler