Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Eğitim ve Seminer Hizmetleri

Ana Sayfa » Hizmetler » Eğitim ve Seminer Hizmetleri

gebze-egitim-ve-seminer

Bilgi çağında verilen eğitimler her zaman verildiği kişilere bir değer katmaktadır.  Ruh sağlığı, insan sağlığı hiyerarşisinde temel bir öneme sahiptir. Ancak çoğu insan herhangi bir ruh sağlığı problemi yaşayıncaya dek bu durumun çok farkında değildir. Ruh sağlığının önemi depresyon, kaygı, tükenmişlik sendromu gibi psikolojik problemler yaşandığında anlaşılmaktadır.

Bugün birçok ülkede, psikolojik sorunların ortaya çıkması beklenmeden önleyici çalışmalar yapılmaya özen gösterilmektedir. İşte tam bu noktada, psikoloji alanında verilen eğitim ve seminerler devreye girmektedir. Bilimsel çalışmalar göstermektedir ki psikoloji alanında verilen eğitim ve seminer hizmetleri, bireyleri hem ruh sağlığı alanında koruyucu ve bilinçli yapmakta hem de verim-motivasyonu artırmaktadır.

2004 yılından bugüne değin ortalama 25 kurumsal danışmanlık, 150 seminer ve yüzlerce danışan ile edindiğimiz birikimi eğitim ve seminer faaliyetlerimiz ile hizmetinize sunuyoruz.


Eğitim ve Seminer Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

09 Eylül 2015

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler