Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Eğitim-İş Sendikası’nda “Çocuk ve Dünya” Konulu Seminer

Ana Sayfa » Etkinlikler » Eğitim-İş Sendikası’nda “Çocuk ve Dünya” Konulu Seminer

Oyun, çocuğun dünyası, ilk terapisidir. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimize “Zor çocuk yoktur, ulaşılamayan çocuk vardır.” felsefesinden hareketle, onlara daha çok nasıl yardımcı olabilirizi gerçekleştirmek amacı ile 4 haftalık bir eğitim programı düzenledik.

Eğitim İş Sendikası Gebze Temsilciliği Sendikal Eğitim Atölyesi buluşmaları çerçevesinde 2 ayrı grup halinde toplam 60′ a yakın öğretmenimize bir eğitim dizisi düzenledik.

Mayıs ve Haziran 2015 döneminde düzenlenen 4′ er haftalık eğitim programında
♠ Ailede Okulda Çocuk
♠ Zor Çocuklarla Başa Çıkma
♠ Çocuğu Tanıma Teknikleri
♠ Çocuk Resimlerini Yorumlama başlıklarında eğitim verilmiştir.Bir önceki yazımız olan Melikşah Üniversitesi' nde Aile Danışmanlığı Eğitimi Verildi. başlıklı makalemizde aile danışmanlığı eğitimi, bilirkişilik ve melikşah üniversitesi hakkında bilgiler verilmektedir.05 Mayıs 2015

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler