Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Doğum Öncesi Danışmanlık

Ana Sayfa » Hizmetler » Doğum Öncesi Danışmanlık
gebze-dogum-onceli-danismanlik
Hayata verilen ilk solukta ne kadar tecrübeli olabiliriz ki?
sözü ile bir yolculuğa başlıyoruz. Doğum öncesi danışmanlık hizmetleri çocuğa verilen önem ve değerin artması ile son zamanlarda sıkça alınan bir danışmanlık hizmeti. Planlı bir gebelik sürecinde, henüz gebe dahi kalınmadan önce ebeveynlerin oluşturduğu çocuk algısı, gebe kalındığında daha da belirginleşmektedir. Bu süreçte ebeveynlerin tutum ve davranışları şekillenmekte, hamilelik sürecinde giderek netleşmekte ve çocuğun dünyaya gelmesi ile yaşantıya aktarılmaktadır.

Doğum Öncesi Danışmanlık hizmetlerinden amaçlanan anne ve babanın çocuğa olan uyum davranışlarını kontrol etmek, hamilelik sürecinde çeşitli yıpranmalar yaşamış olan anne ve babanın stres faktörlerinden arındırılarak sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci yaşamalarına katkı sunmaktır.

Sağlıklı aileler sağlıklı çocuklar yetiştirir kalıbından yola çıkarak psikolojik sağlığın henüz anne karnında başladığını biliyor, bebeğin tüm gelişim aşamalarını izliyor ve bu zorlu yaşam olayında sizi risklerden arındırarak anne-bebek bağının en verimli şekilde oluşmasına katkı sunuyoruz.


Doğum Öncesi Danışmanlık hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.Bir önceki yazımız olan Aile ve Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde çayırova, darıca ve gebze aile danışmanı hakkında bilgiler verilmektedir.09 Eylül 2015

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler