Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Randevu Al

Ana Sayfa » Randevu Al

gebze-pedagog-randevusu
Ercan TEKİN, (Kimdir?) İnan Eğitim-Danışmanlık markası ile 10 yılı aşkın tecrübesi ile hamilelik döneminden başlayarak tüm yaş gruplarındaki çocuklara Gebze ve çevresinde pedagojik ve psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Gebze merkezde bulunan ofisimizde düzenlenen görüşmeler, randevu usulüne göre gerçekleşmektedir. Bu nedenle randevusuz başvurularınız kabul edilememekte olup, randevu taleplerinizi Randevu Formu ya da iletişim sayfasında bulunan telefon numarası aracılığı ile iletmeniz gerekmektedir.

Randevularınız
Randevularınız hakkında detaylı bilgiyi Merkezimize Gelirken sayfasından ulaşabilirsiniz.  Ayrıntılı bilgi için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

  Adınız Soyadınız(gerekli)

  İletişim Numaranız (gerekli)

  E Posta Adresi (gerekli)

  İl / İlçe (gerekli)

  Danışanın Adı Soyadı(gerekli)

  Danışanın Yaşı (gerekli)

  Daha Önce Bir Yardım Alındı Mı?
  EvetHayır

  İlaç Kullanımı Var Mı?
  EvetHayırİlaç Bırakıldı

  Başvuru Konusu Hakkındaki Kısa Öykü

  Randevu talebinize gün içinde vereceğiniz telefon numarasından size ulaşarak yanıt vereceğiz.

  08 Eylül 2015

  Facebook'ta Biz

 • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

  gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 • Son Eklenen Makaleler