Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Psikolojik Destek Paketleri

Ana Sayfa » Hizmetler » Psikolojik Destek Paketleri

gebze-psikolojik-destek-paketleri2

Psikolojik Destek Paketleri, merkezimize başvuran danışanlarımızın yoğunlukla karşılaştıkları problemler karşısında merkez uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan özel çalışma paketlerini ifade etmektedir.

Danışmanlık hizmeti bireye özgü olduğu kadar, konu bazlı düşünüldüğünde belli standartlar çerçevesinde ilerleyen -kimi zaman da öğretici niteliği bulunan- bir hizmettir. Özellikle Dikkat Güçlendirme, Okuma ve Yazmayı Destekleme, Gelişim Geriliği, Gelişim Takibi, Performans ve Zeka Testleri konusunda hazırlanmış olan Destek Paketleri danışanların ihtiyaç ve içinde bulundukları gelişim dönemine özgü olarak esnetilebilmekte, ailenin de danışmanlık sürecine aktif olarak katılmasına imkan sağlamaktadır.

Merkezimizde uygulanmakta olan Destek Paketleri:
♣ Anne-Baba Okulu
♣ Evlilik Okulu Programı
♣ Kreş ve Anaokulu Danışmanlığı
♣ Gelişim Testi Uygulamaları
♣ Zeka Testi Uygulamaları
♣ Erken Çocukluk Dönemi Gelişim Desteği
♣ Öğrenci Koçluğu
♣ Sınava Hazırlık Eğitim Programı
♣ Okula Hazırlık Eğitim Programı
♣ Dikkat Eksikliği Eğitim Programı
♣ Öğrenme Güçlüğü Eğitim Programı


Destek Paketleri sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Bireysel Psikolojik Danışma başlıklı makalemizde bireysel danışmanlık, depresyon ve gebze psikolog hakkında bilgiler verilmektedir.08 Eylül 2015

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler