Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Mustafa Kemal İlkokulu Cinsel İstismar-Veli Eğitimi

Ana Sayfa » Etkinlikler » Mustafa Kemal İlkokulu Cinsel İstismar-Veli Eğitimi

Çocuk Pedagojisi korumadan öte geliştirme anlayışı çerçevesinde hareket eder. Güvenli alanları yarattığımızda her çocuk potansiyel birer sanatsal üretim aracı olduğunu da biliriz. Üzülerek belirtiyoruz ki 2016 Türkiyesinde çocuklarımızı geliştirmek ve özel özelliklerini ön plana çıkarıp, birer değer olarak topluma kazandırmak yerine, yoğunlukla koruma tutumumuzla çocuklarımıza temas ediyoruz.

Darıca Mustafa Kemal İlkokulu‘ ndan gelen davet üzerine Çocuk İhmal ve İstismarı konusunda velilerimizi bilgilendirerek çocuklarımızın yaşayabilecekleri travmatik anıları en sağlıklı şekilde atlatmaları konusunda velilerimizle bilgilerimizi 30.11.2016, 11.00 de kendileri ile paylaşmıştık. Yaklaşık 60 velinin katılımı ile tamamlanan etkinliğimiz sonunda çocukların kimlik ve kişilik gelişimi hakkında soru cevaplar ile velilerimizle etkileşim sağlandı.

Çocuklarımıza daha iyi bir kimlik / kişilik gelişimi sunmak için önerilerimizi dinlemeye gelen tüm anne babalara ve fırsatı sağlayan okul yönetimine teşekkür ederiz.Bir önceki yazımız olan Gebze Final Anaokulu Veli Eğitimi başlıklı makalemizde darıca çocuk pedagog, gebze anaokulu pedagog ve Gebze Final Anaokulu hakkında bilgiler verilmektedir.02 Aralık 2016

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler