Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Gebze Final Anaokulu Veli Eğitimi

Ana Sayfa » Etkinlikler » Gebze Final Anaokulu Veli Eğitimi

2016 yılında Gebze’ de Kreş ve Anaokulu Eğitim faaliyetlerine başlayan Final Eğitim Kurumları Anaokulu’ nun pedagojik ve kurumsal danışmanlık hizmetleri kapsamında, 2016 Veli Toplantısı’ nda velilerimizle bir araya geldik. 3-6 yaş arası döneme hizmet vermekte olan Gebze Final Anaokulu velileri ile, bu yaş grubundaki minik öğrencilerin eğitim öğretim hayatlarında dikkat etmeleri gereken konular hakkında bilgi ve tecrübelerimizi paylaştık.

Dönem içinde pedagojik ve kurumsal danışmanlık anlamında hangi hizmetleri alacakları konusunda bilgilendirmeler yapılarak seminer tamamlandı.

Eğitimimize katılabilen tüm velilerimize teşekkür ederiz.Bir önceki yazımız olan Ukome / Yolcu Sürücü İlişkileri Eğitimi - 1 başlıklı makalemizde trafik psikolojisi, ukome psikoeğitim çalışması ve ukome psikolog eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.12 Ekim 2016

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler