Hızlı Randevu 0 532 492 41 57

Hoşgeldiniz. Bugün

Gebze' de Pedagog Psikolog ve Aile ve Evlilik Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.

foto

Evlilik Okulu Programı Devam Ediyor

Ana Sayfa » Etkinlikler » Evlilik Okulu Programı Devam Ediyor

Areda Danışmanlık ve İnan Eğitim-Danışmanlık işbirliği ile İzmit Belediyesi adına düzenlenen Evlilik Okulu Eğitimleri devam etmekte.

Bir psikososyal eğitim ve yardım programı olan Evlilik Okulu, evlilik hazırlığında olan çiftlere evlilik sürecinde yaşayabilecekleri olası uyum sorunlarına karşı koruyucu ve destekleyici tedbirler almasını sağlayan oturumlardan oluşmaktadır.

Evlilik Okulu, nikah işlemleri için belediyeye başvuran çiftlere yönelik olup, her cumartesi Dolphin Alışveriş Merkezi yanında bulunan Belediye Nikah Salonu’ nun konferans salonunda 17.00-20.00 arası gerçekleşmektedir.

İnan Eğitim ve Danışmanlık, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan Evlilik Okulu Eğitimlerinin bir parçası olmaktan onur duymakta, benzer eğitim ve etkinliklerde yer almaya devam edecektir.Bir önceki yazımız olan Sınav Kaygısı Eğitimi Tamamlandı başlıklı makalemizde Gebze Amerikan Kültür Koleji pedagog ve Sınav Kaygısı Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.24 Ocak 2016

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

  • Çocuğunuzun Gelişimini Değerlendirdiniz mi?

    gelişim-degerlerdirme 6. aydan başlayarak her çocuğun yılda en az bir kere gelişim değerlendirme yapılmasının, ortaya çıkabilecek bozuklukların önüne geçeceğini biliyor musunuz? Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

  • Son Eklenen Makaleler